Close

Rozkład jazdy

Wyszukaj Połączenia
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Ekspres Bus oferuje wygodne dojazdy do wielu miejscowości położonych na terenie Dolnego Śląska. Docieramy zarówno do większych ośrodków, jak i wsi znajdujących się w pobliżu. To doskonały wybór dla osób, które potrzebują tanio i szybko dostać się do któregoś z tych miejsc.

Jeśli interesuje Państwa rozkład jazdy Wrocław jest miejscem, które ze względu na dobre skomunikowanie stanowi punkt startowy dla wielu podróży. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi trasami z Wrocławia. Można stąd dotrzeć do takich miejscowości jak Trzebnica, Psary, Wysoki Kościół, Będkowo i innych. Kursy odbywają się o wygodnych porach z różnymi odstępami czasowymi. Zwracamy uwagę na specjalne oznaczenia niektórych tras – kursy mogą być zawieszone lub działać tylko w określone dni. Dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązania były jak najwygodniejsze dla naszych pasażerów.

W sytuacji, gdy początkiem podróży lub jej celem jest któraś z dolnośląskich miejscowości, tak jak na przykład Wrocław rozkład jazdy umieszczony na naszej stronie pomoże odpowiednio zaplanować wyjazd. Dostępny rozkład co jakiś czas aktualizujemy, dlatego zachęcamy do przeglądania strony, szczególnie przed samym planowanym wyjazdem. Zawsze informujemy o ostatnio wprowadzonych zmianach i czasie obowiązywania rozkładu, aby sprawiało to jak najmniej problemów użytkownikom linii. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest czas i wygoda podróży, dlatego dostosowujemy kursy w taki sposób, aby pokrywał się z potrzebami zasygnalizowanymi przez naszych klientów. Stąd właśnie decydujemy się na nanoszenie różnych poprawek i zmian w godzinach kursów.

Często uczęszczaną trasą jest ta prowadząca z Trzebnicy do Obornik. Bus Oborniki kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku przez stanowczą większość dnia w kilkudziesięciominutowych odstępach, dzięki czemu można dokładnie zaplanować swoją podróż. Sama trasa jest pokonywana w najszybszym możliwym czasie. Warto pamiętać, że Bus Oborniki nie kursuje w święta.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Gwarantujemy bezpieczne dotarcie do celu i komfort podróży.

Wrocław Nadodrze – Trzebnica

Trzebnica – Wrocław Nadodrze

Żmigród – Trzebnica przez Kaszyce

Trzebnica – Żmigród przez Kaszyce Wielkie

Zawonia – Rzędziszowice – Zawonia

Skoroszów – Trzebnica

Ujeździec Wielki – Trzebnica

Trzebnica – Ujeździec Wielki przez Brzezie

Zawonia – Trzebnica

Trzebnica – Zawonia

Trzebnica- Żmigród prze Prusice

Żmigród – Trzebnica przez Prusice

Obornik Śl. – Trzebnica

Trzebnica – Obornik Śl.

Psary – Trzebnica

Psary – Wrocław

Kryniczno – Trzebnica

Kryniczno – Wrocław

Ligota Piękna II – Trzebnica

Ligota Piękna II – Wrocław

Ligota Piękna I – Trzebnica

Ligota Piękna I – Wrocław

Wisznia Mała Urząd Gminy – Trzebnica

Wisznia Mała Urząd Gminy – Wrocław

Wisznia Mała Poczta – Trzebnica

Wisznia Mała Poczta – Wrocław

Wysoki Kościół – Trzebnica

Wysoki Kościół – Wrocław

Machnice – Trzebnica

Machnice – Wrocław

Będkowo – Trzebnica

Będkowo – Wrocław

Komunikacja Gminna Wisznia Mała

Trzebnica – Wrocław Nadodrze