Close

Żmigród – Trzebnica przez Kaszyce

 

Przystanekkm12345678910
Żmigród05.506.507.559.5011.1013.4014.35s15.2516.1517.25
Grądzik35.556.558.009.5511.1513.4514.4015.3016.2017.30
Kanclerzowice45.576.578.029.5711.1713.4714.4215.3216.2217.32
Powidzko65.596.598.049.5911.1913.4914.4415.3416.2417.34
Przedkowice76.017.018.0610.0111.2113.5114.4615.3616.2617.36
Kaszyce Milickie96.037.038.0810.0311.2313.5314.4815.3816.2817.38
Kaszyce Wielkie116.077.078.1210.0711.2713.5714.5215.4216.3217.42
Domanowice146.117.118.1610.1111.3114.0114.5615.4616.3617.46
Koniowo178.2011.35
Domanowice14/206.117.118.1610.1111.3114.0114.5615.4616.3617.46
Brzyków20/266,197.198.2410.1911.3914.0915.0415.5416.4417.54
Nowy Dwór23/296.227.228.2710.2211.4214.1215.0715.5716.4717.57
Trzebnica25/316.257.258.3010.2511.4514.1515.1016.0016.5018.00

 

Kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku.

S- nie kursuje w okresie wakacji

NIE KURSUJE W ŚWIĘTA

print