Riwiera Makarska

Opis oferty

Drvenik jest małą, niezwykle urokliwą miejscowością leżącą na Riwierze Makarskiej w Dalmacji Środkowej, pomiędzy miejscowościami Makarska oraz Ploce. 130 kilometrów od Dubrownika i z drugiej strony 115 kilometrów od Splitu. Od Mostaru dzieli Drvenik odległość około 90 kilometrów. Piękne krajobrazy, plaże, restauracje serwujące specjały ze świeżych ryb, stragany z lokalnymi produktami, – to wszystko sprawia, że Drvenik jest wyjątkowym miejscem do wypoczynku, relaksu zarówno dla miłośników plażowania jak i dla osób lubiących aktywnie spędzić czas.

OPIS ZAKWATEROWANIA:

Od najbliższej plaży Villa Mario *** oddalona jest o ok. 200 merów. W bezpośredniej bliskości obiektu znajdują się tawerny, restauracje, supermarket, poczta, bankomat. W każdym pokoju znajduję się klimatyzacja, mini bar, TV, łazienka. Wi-Fi jest dostępne bezpłatnie na terenie całego obiektu. Większość pokoi posiada balkon, z niektórych roztacza się widok na morze. Wyżywienie ( HB ): śniadania w formie bufetu oraz dwudaniowe obiadokolacje ( dodatkowo płatne napoje oprócz wody ) serwowane są w  restauracji Villi Mario.

WAŻNE:

Wyjazd w określonym terminie odbędzie się przy zebraniu grupy min. 45 osób. W przypadku braku odpowiedniej ilości chętnych na dany wyjazd, zapisanym osobom zostanie zaproponowany inny termin. Konieczne jest posiadanie dowodu osobistego lub paszportu. Walutą obowiązującą w Chorwacji jest euro.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

 1. Przejazd komfortowym autokarem.
 2. 7 noclegów w Villi Mario o standardzie hotelu ***, pokoje 2-3 osobowe.
 3. 7 obiadokolacji i 7 śniadań (serwowane w restauracji hotelowej).
 4. Opieka doświadczonego rezydenta.
 5. Ubezpieczenie (Signal Iduna KL i NNW).
 6. Obowiązkowa składka na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.
 7. Opłata klimatyczna.

 

RAMOWY PROGRAM:

Dzień 1

Wyjazd z Trzebnicy w godzinach popołudniowych.

Dzień 2

Dojazd do miejscowości Drvenik w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie w hotelu . Czas na odświeżenie i odpoczynek. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3-8

Plażowanie, czas wolny. Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje. Możliwość skorzystania z oferty wyjazdów fakultatywnych.

.Dzień 9

Śniadanie. Wykwaterowanie. Żegnamy Drvenik. Wyjazd do Polski.

Dzień 10

Przyjazd w godzinach popołudniowych do miejsca rozpoczęcia imprezy.

UWAGA: cena nie zawiera ewentualnych kosztów wstępu oraz wycieczek fakultatywnych.

Ceny wycieczek fakultatywnych w sezonie 2024

 • fish piknik na wyspie Hvar, cena 30 euro
 • wycieczka do Splitu-Trogiru, cena 35 euro
 • wycieczka Mostar-Medjugorje , cena 35 euro


Wycieczki fakultatywne realizowane będą przy minimalnym udziale 30 osób.

REZERWACJA:

Rezerwacja miejsca: biuro@ekspresbus.pl

Informacje dodatkowe: Krzysztof Dziób, tel. +48 664 016 439.

Przy rezerwacji wymagana wpłata zadatku w wysokości 800 zł.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz Chorwacja – bezpieczne wakacje.
Wyjazd organizowany przez biuro turystyczne Ekspres Bus, Krzysztof Borodycz, Trzebnica. Wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Dolnośląskiego nr 751/12/2018.

 

Riwiera Makarska
Chorwacja Drvenik
02-11.08.2024 (10 dni )
 • Wyżywienie: Śniadania i Obiadokolacje
 • Transport: Autokar
 • Cena za osobę:

  1 440 zł

 • Dopłata w obcej walucie

  +300€

Formularz listy rezerwowej

Administratorem danych osobowych przekazywanych przez państwa za pomocą niniejszego formularza kontaktowego jest EKSPRES BUS Krzysztof Borodycz, ul. św. Jadwigi 1 f, 55-100 Trzebnica. Celem przetwarzania tych danych jest przygotowanie na państwa życzenie oferty dotyczącej usług przewozowych i turystycznych realizowanych przez administratora, wyjaśnianie państwa wątpliwości w tym zakresie, przyjmowanie reklamacji oraz państwa uwag co do funkcjonowania firmy ekspres bus, a także komunikowania się w innych sprawach związanych z działalnością naszego przedsiębiorstwa. przysługują państwu wszelkie prawa osób, których dane osobowe dotyczą, w szczególności prawo do usunięcia danych i ich sprostowania. szczegółową, wymaganą przepisami prawa informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych znajdziecie państwo w polityce prywatności i cookies oraz w dziale dane osobowe.

Pozostałe oferty