Nocne zwiedzanie Twierdzy Kłodzko

Opis oferty

Twierdza Kłodzko jeden z najważniejszych i najbardziej okazałych zabytków Dolnego Śląska, z bogatą historią pamiętającą wojny śląskie poł. XVIIIw., kampanie napoleońską ( 1807r.). Wyjątkowy obiekt fortyfikacyjny z rozbudowanym i unikatowym na skalę europejską systemem podziemnych labiryntów wciąż skrywa jeszcze wiele tajemnic.

O historii tego miejsca, skrywanych tajemnicach opowie na miejscu przewodnik Twierdzy Kłodzko.

Więcej informacji o Twierdzy Kłodzko znajdziecie https://www.twierdza.klodzko.pl/

Podczas Nocnego Zwiedzania wchodzimy m.in do podziemi, więc zwiedzanie nie jest możliwe dla osób cierpiących na: klaustrofobię, choroby układu krążenia, choroby serca.

Sugerujemy zaopatrzyć się w ciepły ubiór oraz wygodne obuwie.

Termin wyjazdu do ustalenia.

godz. 17.30 wyjazd z Trzebnicy

godz. 19.30 przyjazd pod Twierdzę Kłodzko

godz.20.00 – 21.30 nocne zwiedzanie Twierdzy

godz.22.00 – powrót

godz. 24.00 – przyjazd do Trzebnicy

cena obejmuje: przejazd wygodnym, klimatyzowanym autokarem turystycznym, bilety wstępu, zwiedzanie z przewodnikiem, tajemnicza degustacja, ubezpieczenie NNW

Wyjazd odbędzie się przy minimalnym udziale  30 uczestników.
Zapisy: tel. +48 664 016 439 lub biuro@ekspresbus.pl

 

Nocne zwiedzanie Twierdzy Kłodzko
Polska Kłodzko
Twierdza Kłodzko jeden z najważniejszych i najbardziej okazałych zabytków Dolnego Śląska, z bogatą historią pamiętającą wojny śląskie...

Termin: Do ustalenia
Termin do ustalenia

Zadaj pytanie

Administratorem danych osobowych przekazywanych przez państwa za pomocą niniejszego formularza kontaktowego jest EKSPRES BUS Krzysztof Borodycz, ul. św. Jadwigi 1 f, 55-100 Trzebnica. Celem przetwarzania tych danych jest przygotowanie na państwa życzenie oferty dotyczącej usług przewozowych i turystycznych realizowanych przez administratora, wyjaśnianie państwa wątpliwości w tym zakresie, przyjmowanie reklamacji oraz państwa uwag co do funkcjonowania firmy ekspres bus, a także komunikowania się w innych sprawach związanych z działalnością naszego przedsiębiorstwa. przysługują państwu wszelkie prawa osób, których dane osobowe dotyczą, w szczególności prawo do usunięcia danych i ich sprostowania. szczegółową, wymaganą przepisami prawa informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych znajdziecie państwo w polityce prywatności i cookies oraz w dziale dane osobowe.

Pozostałe oferty