Warszawa

Opis oferty

Warszawa obecnie stolica i  największe miasto w  Polsce. Symbolem miasta jest widniejąca w jej herbie Syrenka,  a Warszawska starówka zachwyca kolorami kamienic i  wąskimi uliczkami tworząc przy tym niesamowity klimat. Przez co  została doceniona i wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Warszawa to miasto tętniące życiem, bez względu na porę roku. Wiele miejsc historycznych i kulturowych pozwoli Ci odkryć stolicę jakiej jeszcze dotąd nie znałeś.

 

W programie :

Stare Miasto

Zamek Królewski

Pałac Prezydencki

Grób Nieznanego Żołnierza

Stadion Narodowy

Gmach Sejmu I Belweder

Pomnik Józefa Piłsudskiego

Pałac Kultury i Nauki i inne.

 

Organizator: Ekspres Bus Trzebnica

Kontakt: Krzysztof Dziób, tel. 664 016 439, krzysztof.dziob@ekspresbus.pl

 

Cena obejmuje

  • Przejazd komfortowym autokarem
  • Opieka pilota podczas całego przejazdu
  • Oprowadzanie przez przewodnika miejscowego
  • Ubezpieczenie.

 

Warszawa
Polska
01.10.2024 (1 dzień )
Warszawa obecnie stolica i największe miasto w Polsce. Symbolem miasta jest widniejąca w jej herbie Syrenka, a Warszawska starówka zachwyca kolorami kamienic i wąskimi uliczkami tworząc przy tym niesamowity klimat.
  • Cena za osobę:

    180 zł

01.10.2024

Zadaj pytanie

Administratorem danych osobowych przekazywanych przez państwa za pomocą niniejszego formularza kontaktowego jest EKSPRES BUS Krzysztof Borodycz, ul. św. Jadwigi 1 f, 55-100 Trzebnica. Celem przetwarzania tych danych jest przygotowanie na państwa życzenie oferty dotyczącej usług przewozowych i turystycznych realizowanych przez administratora, wyjaśnianie państwa wątpliwości w tym zakresie, przyjmowanie reklamacji oraz państwa uwag co do funkcjonowania firmy ekspres bus, a także komunikowania się w innych sprawach związanych z działalnością naszego przedsiębiorstwa. przysługują państwu wszelkie prawa osób, których dane osobowe dotyczą, w szczególności prawo do usunięcia danych i ich sprostowania. szczegółową, wymaganą przepisami prawa informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych znajdziecie państwo w polityce prywatności i cookies oraz w dziale dane osobowe.

Pozostałe oferty