Trójmiasto – Malbork

Opis oferty

1 Dzień

Zbiórka pod szkołą o godzinie 6:45, wyjazd około godziny 7:00. Przejazd do Malborka. Zwiedzanie Zamku Krzyżackiego z przewodnikiem. Obiadokolacja, nocleg.

2 Dzień

Po śniadaniu udamy się do Archikatedry Oliwskiej gdzie uczestniczyć będziemy w koncercie Wielkich Organów Oliwskich. Następnie udamy się w miejsce bohaterskiej obrony z 1939 roku – Westerplatte. Obiadokolacja, nocleg.

3 Dzień

Po śniadaniu przejedziemy do centrum Gdańska, zobaczymy m.in. Ratusz, Bazylikę Mariacką,  Fontannę Neptuna, Europejskie Centrum Solidarności, Muzeum II Wojny Światowej. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Powrót pod szkołę w godzinach wieczornych.

 

Cena obejmuje

  • przejazd komfortowym autokarem
  • opieka pilota/przedstawiciela biura
  • oprowadzanie przez miejscowych przewodników
  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
  • noclegi w Gdańsku
  • wyżywienie wg programu
  • bezpłatny udział jednego opiekuna na 15 uczestników
  • opłaty za parkingi dla autokaru.

 

Trójmiasto – Malbork
Polska Malbork, Gdańsk
Wycieczka 3 dni
Trójmiasto – Malbork Wycieczka 3 dni PROGRAM 1 Dzień Zbiórka pod szkołą o godzinie 6:45, wyjazd około godziny 7:00. Przejazd do Malborka. Zwie...
Termin do ustalenia

Zadaj pytanie

Administratorem danych osobowych przekazywanych przez państwa za pomocą niniejszego formularza kontaktowego jest EKSPRES BUS Krzysztof Borodycz, ul. św. Jadwigi 1 f, 55-100 Trzebnica. Celem przetwarzania tych danych jest przygotowanie na państwa życzenie oferty dotyczącej usług przewozowych i turystycznych realizowanych przez administratora, wyjaśnianie państwa wątpliwości w tym zakresie, przyjmowanie reklamacji oraz państwa uwag co do funkcjonowania firmy ekspres bus, a także komunikowania się w innych sprawach związanych z działalnością naszego przedsiębiorstwa. przysługują państwu wszelkie prawa osób, których dane osobowe dotyczą, w szczególności prawo do usunięcia danych i ich sprostowania. szczegółową, wymaganą przepisami prawa informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych znajdziecie państwo w polityce prywatności i cookies oraz w dziale dane osobowe.

Pozostałe oferty