Drezno

Opis oferty

Piękno Drezna jest niezaprzeczalne, a odwiedzający dostrzegają je na pierwszy rzut oka. Istotą piękna jest hipnotyzujące połączenie romantycznych krajobrazów i barokowej architektury, a spacerując po historycznym Starym Mieście, które jest jednym z najpiękniejszych w Niemczech, można znaleźć wiele symboli wskazujących na bliskie stosunki z Polską za czasów Saskich

 

W programie:

Plac teatralny z Operą Sempera

Katedra Św. Trójcy

Most Augusta

Plac Zamkowy

Orszak Książąt

Nowy Rynek

Tarasy Bruhla

Pałac Zwinger

Kościół Frauenkirche i inne

 

Organizator: Ekspres Bus Trzebnica

Kontakt: Krzysztof Dziób, tel. 664 016 439, krzysztof.dziob@ekspresbus.pl

 

Cena obejmuje

  • Przejazd komfortowym autokarem
  • Opieka pilota/ przewodnika podczas całego przejazdu
  • Opłaty za parkingi dla pojazdu
  • Obowiązkowe opłaty TFU,TFG
  • Ubezpieczenie.

 

Drezno
Niemcy
03.09.2024 (1 dzień )
Piękno Drezna jest niezaprzeczalne, a odwiedzający dostrzegają je na pierwszy rzut oka. Istotą piękna jest hipnotyzujące połączenie romantycznych krajobrazów i barokowej architektury.
  • Cena za osobę:

    190 zł

03.09.2024

Zadaj pytanie

Administratorem danych osobowych przekazywanych przez państwa za pomocą niniejszego formularza kontaktowego jest EKSPRES BUS Krzysztof Borodycz, ul. św. Jadwigi 1 f, 55-100 Trzebnica. Celem przetwarzania tych danych jest przygotowanie na państwa życzenie oferty dotyczącej usług przewozowych i turystycznych realizowanych przez administratora, wyjaśnianie państwa wątpliwości w tym zakresie, przyjmowanie reklamacji oraz państwa uwag co do funkcjonowania firmy ekspres bus, a także komunikowania się w innych sprawach związanych z działalnością naszego przedsiębiorstwa. przysługują państwu wszelkie prawa osób, których dane osobowe dotyczą, w szczególności prawo do usunięcia danych i ich sprostowania. szczegółową, wymaganą przepisami prawa informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych znajdziecie państwo w polityce prywatności i cookies oraz w dziale dane osobowe.

Pozostałe oferty