Jezioro Garda

Opis oferty

1 dzień – 13.08 (wt.)

Wyjazd autokarem z Trzebnicy o godz. 02:00. Dzienny przejazd przez Niemcy, Austrię. Ok. godz. 19:00 przyjazd do hotelu w okolicach Werony. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień – 14.08 (śr.)

Śniadanie. Przejazd do Werony – miasta Romea i Julii, spacer po mieście: XIV-wieczny zamek Castelvechio, Arco dei Gavi – rzymski łuk triumfalny, Brama Borsarich, główny plac miasta Piazza Bra z rzymskich amfiteatrem, najwyższa wieża w Weronie Torre dei Lamberti, Plac Erbe. Na zakończenie odwiedzimy dziedziniec domu Julii, aby zobaczyć najsłynniejszy balkon świata. Czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień – 15.08 (czw.)

Śniadanie. Przejazd do Malcesine – urokliwej, średniowiecznej miejscowości wśród zielonych wzgórz, z piękną starówką uważaną za najpiękniejszą nad Gardą. Spacer po centrum. Wjazd linową koleją gondolową na szczyt MONTE BALDO (1760 m n.p.m.) skąd rozpościera się piękny widok na jezioro i okolicę. Przejazd do Bardolino – niewielkiego kurortu z piękną promenadą z palmami i sosnami, słynącego z wina o tej samej nazwie. Wizyta w lokalnej winnicy – degustacja. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – 16.08 (pt.)

Śniadanie. Przejazd do Sirmione – przepięknie położonego nad Jeziorem Garda miasteczka z bajkowym zamkiem rodziny Scaglierich. Spacer po Starym Mieście, przepłynięcie łódkami do rezerwatu archeologicznego – Grotte di Catullo. Popołudniu przejazd do miejscowości Desenzano del Garda z małym, urokliwym portem i licznymi sklepami, restauracjami, kawiarniami nad jego brzegiem. Czas wolny na zakupy. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – 17.08 (sb.)

Śniadanie. Przejazd do Wenecji. Rejs łodzią po Lagunie Weneckiej. Po rejsie zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Plac św. Marka, Bazylika Św. Marka – skrywająca relikwie świętego i najcenniejsze dzieło jubilerskie – Pala d’Oro; Pałac Dożów, Most Westchnień. Spacer malowniczymi uliczkami do Mostu Rialto i na Ganale Grande. Po zakończeniu zwiedzania czas wolny w Wenecji. Przejazd do hotelu przy granicy włosko-austriackiej. Obiadokolacja, nocleg.

6 dzień – 18.08 (nd.)

– Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Po drodze postój w Salzburgu – mieście Mozarta. Spacer po Starym Mieście, czas wolny na obiad. Kontynuacja przejazdu.

Zakończenie wycieczki ok. 02:00.

 

Cena obejmuje

 • przejazd autokarem kat. 4* (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
 • 5 noclegów w hotelach min. 3* (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami)
 • 5 śniadań – 5 obiadokolacji
 • opiekę pilota-przewodnika na całej trasie
 • ubezpieczenie: KL (20 000 Euro), NNW (15 000 PLN), bagażu (1 000 zł), choroby przewlekłe
 • opłaty parkingowe, klimatyczne
 • zestaw słuchawkowy
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, TFP

 

Cena NIE obejmuje

 • biletów wstępu, rejsu stateczkiem, wjazdówek do miast, lokalnych przewodników – koszt 120 €
Jezioro Garda
Włochy Werona, Malcesine, Sirmion, Wenecja, Salzburg
13-18.08.2024 (6 dni )
 • Wyżywienie: Śniadania i Obiadokolacje
 • Transport: Autokar
 • Cena za osobę:

  1 070 zł

 • Dopłata w obcej walucie

  +290€

Formularz listy rezerwowej

Administratorem danych osobowych przekazywanych przez państwa za pomocą niniejszego formularza kontaktowego jest EKSPRES BUS Krzysztof Borodycz, ul. św. Jadwigi 1 f, 55-100 Trzebnica. Celem przetwarzania tych danych jest przygotowanie na państwa życzenie oferty dotyczącej usług przewozowych i turystycznych realizowanych przez administratora, wyjaśnianie państwa wątpliwości w tym zakresie, przyjmowanie reklamacji oraz państwa uwag co do funkcjonowania firmy ekspres bus, a także komunikowania się w innych sprawach związanych z działalnością naszego przedsiębiorstwa. przysługują państwu wszelkie prawa osób, których dane osobowe dotyczą, w szczególności prawo do usunięcia danych i ich sprostowania. szczegółową, wymaganą przepisami prawa informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych znajdziecie państwo w polityce prywatności i cookies oraz w dziale dane osobowe.

Pozostałe oferty