Praga

Opis oferty

Praga to stolica sąsiadujących z Polską Czech, mieści się w zachodniej części państwa, nad rzeka Wełtawą. To właśnie w Pradze mieści się mnóstwo zabytków, które zostały wpisane na listę UNESCO, Stare miasto, które jest pełne niesamowitych i wartych zobaczenia miejsc takich jak Brama Prochowa, Kościół Marii przed Tynem, Kościół św. Mikołaja, Ratusz Staromiejski, praski zegar czy Most Karola.

 

W programie:

Wzgórze Petrin

Hradczany

Ogrody Wallensteina

Most Karola

Stare Miasto

Hrad

Plac Wacława

Strahov

Zegar Orloy i inne

 

Organizator: Ekspres Bus Trzebnica

Kontakt: Krzysztof Dziób, tel. 664 016 439, krzysztof.dziob@ekspresbus.pl

 

Cena obejmuje

  • Przejazd komfortowym autokarem
  • Opieka pilota/ przewodnika podczas całego przejazdu
  • Opłaty za parkingi dla pojazdu
  • Obowiązkowe opłaty TFU,TFG
  • Ubezpieczenie.

 

Praga
Czechy
31.08.2024 (1 dzień )
Praga to stolica sąsiadujących z Polską Czech, mieści się w zachodniej części państwa, nad rzeka Wełtawą. To właśnie w Pradze mieści się mnóstwo zabytków, które zostały wpisane na listę UNESCO.
  • Cena za osobę:

    180 zł

31.08.2024

Zadaj pytanie

Administratorem danych osobowych przekazywanych przez państwa za pomocą niniejszego formularza kontaktowego jest EKSPRES BUS Krzysztof Borodycz, ul. św. Jadwigi 1 f, 55-100 Trzebnica. Celem przetwarzania tych danych jest przygotowanie na państwa życzenie oferty dotyczącej usług przewozowych i turystycznych realizowanych przez administratora, wyjaśnianie państwa wątpliwości w tym zakresie, przyjmowanie reklamacji oraz państwa uwag co do funkcjonowania firmy ekspres bus, a także komunikowania się w innych sprawach związanych z działalnością naszego przedsiębiorstwa. przysługują państwu wszelkie prawa osób, których dane osobowe dotyczą, w szczególności prawo do usunięcia danych i ich sprostowania. szczegółową, wymaganą przepisami prawa informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych znajdziecie państwo w polityce prywatności i cookies oraz w dziale dane osobowe.

Pozostałe oferty